Prezentacja drużyn Akademii Piłkarskiej Wisła Brzeźnica

W piątkowy wieczór 22 sierpnia 2014 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy odbyła się uroczysta prezentacja drużyn Akademii Piłkarskiej Wisła Brzeźnica przy współpracy z Wisłą Kraków. W obecności rodziców i zaproszonych gości młodzi adepci piłki nożnej otrzymali stroje, w których będą występować podczas rozgrywek piłkarskich. Zakup stu kompletów strojów (koszulki, spodenki i getry) możliwy był dzięki zaangażowaniu sponsora – firmie Multiserw-Morek z Marcyporęby.

Organizatorzy nowo powstałej Akademii Piłkarskiej Wisła Brzeźnica przy współpracy z Wisłą Karów zapraszają dzieci do uczestnictwa w treningach piłki nożnej prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów według programu i przy ścisłej współpracy z Wisłą Kraków. Poniżej prezentujemy terminarz treningów obowiązujący w nowym roku szkolnym. Treningi odbywają się na Orliku w Brzeźnicy.

Żaki - klasy I-II oraz 5 i 6-latki treningi we wtorki i piątki o godz. 16.00

Orliki - klasy III-IV treningi we wtorki i piątki o godz. 17.30

Trener nr tel. 604-753-886

Młodziki - klasy V-VI treningi w środy i piątki o godz. 16.30