Akademia Piłkarska Wisła Brzeźnica

7 września 2014 roku podczas uroczystych Gminnych Dożynek na rynku w Brzeźnicy odbyła się pierwsza publiczna prezentacja Akademii Piłkarskiej Wisła Brzeźnica.

Głównym sponsorem jest Firma Morek Multiserw z Marcyporęby. Dzieci w różnym wieku tworzą następujące drużyny:

„Żaki” dzieci w wieku 5 – 8 lat,

„Orliki” 9 – 10 latki,

„Młodziki” 11 – 12 latki,

„Trampkarze” 13 – 14 latki.

Młodzi adepci trenują pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która pracuje według programu szkoleniowego i przy ścisłej współpracy z jednym z najlepszych klubów piłkarskich w Polsce - Wisłą Kraków.

Podczas prezentacji drużyny i akademii młodzi piłkarze uhonorowali Prezesa Firmy Morek Multiserw Jana Morka, któremu wręczyli piękne podziękowanie oraz pamiątkową koszulkę z numerem 1. Logo firmy widnieje na wszystkich koszulkach ufundowanych przez sponsora. Firma Multiserw ma swoją siedzibę w Marcyporębie – gmina Brzeźnica. Szlachetny gest sprawił, że dzieci mają stworzoną szansę rozwoju i ułatwiony start. Sport to nie tylko zwycięstwa, ale styl życia, który kształtuje charakter i uczy postawy fair play - czystej gry.

Głównym założeniem przyświecającym powstaniu akademii był rozwój zainteresowań młodzieży piłką nożną oraz zagospodarowanie czasu wolnego w przystępny i zdrowy sposób.

Choć treningi trwają już od wiosny, klub otwarty jest na nowych uczestników zajęć, które odbywają się:

5 – latki oraz uczniowie klas I – II – wtorek, piątek 16.00 – 17.30

klasy III – IV – wtorek, piątek 17. 30 – 19.00

klasy V – VI oraz I – II Gimnazjum – środa, piątek 16. 30 – 18.00

W niedzielę 14 września 2014 r. w kościele parafialnym w Brzeźnicy odbędzie się Msza św. w intencji nowo powstałej Akademii Piłkarskiej Brzeźnica o szczęśliwe uczestnictwo w treningach oraz rozgrywkach ligowych. Serdecznie zapraszamy.

http://wislabrzeznica.futbolowo.pl/gallery/4476  <-- GALERIA ZDJĘĆ